Zvolen zastupitelem obce Újezd pod Troskami

2. 11. 2018

Paní Lamačová z rodinných důvodů rezignovala na mandát zastupitele. Od 30. 10. 2018 jsem zastupitelem obce.

Okamžitě jsem začal jednat. Vyzval jsem opakovaně stávajícího pana starostu Kubištu ke schůzce zastupitelů, abychom se společně připravili na pondělní ustavující zasedání, společně projednali např. nominace do orgánů obce atd. Bohužel mi nebylo do dnešního dne ze strany pana starosty vyhověno.  

Jednou z mých hlavních priorit ve funkci zastupitele obce bude i větší transparentnost konání zastupitelstva obce. Proto jsem 30. 10. 2018 požádal pana starostu Kubištu o zajištění zvukového záznamu zasedání zastupitelstva (příloha níže).

Nemám bohužel od pana starosty žádné informace o přípravě blížící se pondělní ustavující schůze, mám jen neoficiální zprávy, které mi nedávají logiku, ani nedělají radost... Proto jsem dne 1.11.2018 zaslal panu starostovi Kubištovi nominaci na volené funkce zastupitelstva a výborů a komentář k nejen jeho pro mě podivnému jednání (příloha níže).

Zvu všechny spoluobčany na ustavující zasedání nově zvoleného zastupitelstva obce Újezd pod Troskami, které se koná v pondělí 5. 11. 2018 od 17:00 v budově OÚ. 

Ing. Václav Lhoták

Ing. Václav Lhoták
Váš zastupitel z kandidátky ZA ČISTÝ ÚJEZD

Chcete se mě na něco zeptat? Napište mi.