Pour féliciter 2022

21. 12. 2021

Přeji všem spoluobčanům odpočinkové vánoční svátky, štěstí a hlavně zdraví i v novém roce! Děkuji všem těm, kteří aktivně, stejně jako já, podporují pozitivní změny v naší OBCI, např. realizaci ČOV a splaškové kanalizace. Nevěřte pomluvám a lžím o mě! Jak bych asi mohl, sám 1 opoziční zastupitel proti 6 koaličním zastupitelům "u moci" na OÚ a v ZO "brzdit" jejich práci pro naší OBEC? Jsou to jen výmluvy nekompetentních pro práci v zastupitelstvu!

 

Práce v zastupitelstvu obce v roce 2021

I v roce 2021 jsem se jako opoziční zastupitel podílel na práci našeho zastupitelstva obce a OÚ. Dával jsem nové Podněty pro rozvoj naší OBCE a urgoval starší mé Podněty ze strany OÚ doposud (pro nesouhlas, neschopnost či na truc?) nerealizované... Hlasoval jsem na zasedáních zastupitelstva obce PRO rozumné body (návrhy) od OÚ i od ostatních zastupitelů... Připomínkoval jsem od OÚ "nedodělané" smlouvy atd. i Zápisy ze zasedání ZO, kde jsou některá mnou vyřčená důležitá fakta "překroucena" až do nesmyslů..., kde chybí často mnohé důležité na veřejných zasedáních ZO projednávané skutečnosti i výstupy spoluobčanů atd.

Za "dlouhých zimních večerů" doplním postupně na tyto stránky důležité chybějící informace o mé práci v zastupitelstvu obce, o řešeném na zasedáních ZO atd. Zveřejním to, co je myslím pro spoluobčany důležité vědět a co jsem v "době covidové" z časových, pracovních i zdravotních důvodů nestihl zveřejnit. Uvidíte, že pomluvy a lži od těch v ZO "co mě nemusí" a vědí dobře proč..., jsou jen pomluvy, lži a výmluvy několika nekompetentních pro práci v zastupitelstvu naší obce!

Volby do parlamentu ČR dopadly pro naši zemi dobře! Velkou chybou, která se nám vymstí, je "vykroužkování" kandidátů Pirátské strany ve volbách a například i jmenování pana Blažka z ODS za ministra spravedlnosti ČR (byl jim již v letech 2012 a 2013 ve vládě premiéra Nečase z ODS, pamatuji ještě, co nepěkného se dělo...). Ani v demokracii vše není a ani nemůže být ideální a třeba hrát s kartami (rozdané voliči), které jsou k dispozici, jak nejlépe to jde... Nová vláda ČR musí nahradit Babišův a Okamurův zhoubný populismus zodpovědným vládnutím, i když má, i dle mého názoru, nejtěžší výchozí pozici ze všech vlád v naší polistopadové historii!

Mám s novou vládou ČR naději v lepší budoucnost a život pro každého slušného a pracovitého občana v naší zemi. Očkovat jsem se nechal 2x, když mám oslabenou imunitu, ale nepodléhám "covidovému šílenství". Nebuďme vystrašenými ani naštvanými občany, nemějme místo mozku nádor tvaru a velikosti koblihy. Buďme aktivními občany s kritickým myšlením, co si nenechají od nemorálních oligarchů či politiků u nás nebo diktátorů "z východu" ukrást naši svobodu a demokracii!

Můj oblíbený citát, který platil před více jak 30 lety a platí bohužel i dnes, zmíněný ve velmi poučném a pravdivém komentáři Jana Urbana, prolink níže:
„Úkolem nadcházející éry je radikální obnova lidské zodpovědnosti. Naše svědomí musí dohnat náš rozum, jinak jsme ztraceni.“ - Václav Havel.

Připíjím dobrým vínkem na vaše zdraví a přeji vám pohodové svátky!
 

Ing. Václav Lhoták

Ing. Václav Lhoták
Váš zastupitel z kandidátky ZA ČISTÝ ÚJEZD