Okrsková soutěž Újezd pod Troskami 2015

Okrsková soutěž Újezd pod Troskami 2015

Členové původního SDH Semínovy Lhoty druhým místem v soutěži důstojně uctili památku bývalého starosty sboru Jirky Janouška.

Dan a Pavel Pupovi a Ruda Řeháček mě požádali jako starostu SDH SL "1", zda by nemohli členové původního SDH SL vyjet na okrskovou soutěž a úctít tak památku svého starosty Jirky Janouška. Půjčil jsem jim tedy na svou zodpovědnost naší techniku, vzal svoji dodávku a vyrazili jsme.


Holky a kluci okrskovou soutěž zvládly perfektně a pro Semínovu Lhotu vybojovaly skvělé druhé místo! Jde to, když se chce a umí, že...

Jaká byla bezvadná atmosféra na okrskové soutěži a kdo vybojoval stříbro pro Semínovu Lhotu, se můžete podívat ve fotogalerii níže.

Výpomoc i jako rozhodčí

Pokud bylo a je potřeba, tak rádi s Aničkou Pokornou jdeme vypomoci i jako rozhodčí na okrskové soutěže SDH, byli jsme v Újezdu, v Kněžnicích, a to i když naše SDH ve Lhotce, bohužel, na tyto soutěže nejezdí.

To mrzí nejen mě a je potřeba i toto zanedbání napravit. Je to velká výzva, hlavně pro stávající výbor SDH v Semínově Lhotě, samozřejmě i pro řadové členy SDH nebo zájemce o vstup do našeho SDH. Já se hlásím do soutěžního družstva Semínovy Lhoty, jako stávající řadový člen SDH.

Fotogalerie z okrskových soutěží Újezd a Kněžnice