Nové www, e-shop a logo TECHNOLOGY-GARAGE

15. 6. 2020

K výročí 25 let od založení společnosti TECHNOLOGY-GARAGE, ve které jsem jednatelem a spolumajitelem, jsme spustili novou internetovou prezentaci, včetně e-shopu s cca 5 000 produkty a nového loga naší společnosti. Dalo nám to u nás i externě řadě lidí každému stovky hodin práce, ale dílo se podařilo a výsledek za to určitě stojí!

S požadovanou funkčností a podobou nové internetové prezentace a výběrovým řízením vhodného dodavatele mi opět pomohli pardubičtí specialisté ze společnosti DF MARKETING, s.r.o, se kterými rád spolupracuji již řadu let. Výrobu e-shopu zajistila společnost wpj s.r.o. z Vrchlabí, která mě mile překvapila velmi profesionálním přístupem a rozumnou cenovou politikou. Ladění textů, nové nahrání tisíců fotografií vyšší kvality i doplnění našich realizací - referencí, jsme pro naše zákazníky realizovali vlastními silami. Ještě nám zbývá odstranit nějaké funkční chyby, doplnit několik stovek nových realizací - referencí z poslední doby, které již se na staré www nedávaly..., ale nový e-shop již pěkně vydělává, naše investice se vrací.

PŘEDNOSTI NOVÉHO E-SHOPU:

  • moderní vzhled a responzivní řešení správně fungující i na mobilech a tabletech,
  • nové a přehlednější řazení našeho velmi širokého sortimentu s možností filtrování,
  • provoz e-shopu na zabezpečeném protokolu, zobrazení produktů u reálných realizací,
  • unikátnost prezentace referencí nejen u našich VIP zákazníků ŠKODA AUTO, Mountfield atd.,
  • detailnější info najdete zde.

 

Za 25 let podnikání a práce v úspěšné firmě TECHNOLOGY-GARAGE, jejíž průměrný měsíční obrat (bez DPH) je srovnatelný s rozpočtem OBCE Újezd pod Troskami (včetně DPH) na celý rok, jsem získal mnoho zkušeností v naši profesní branži, i s vedením naší společnosti tak, aby byla úspěšná, zisková a rozvíjela se. Z mé práce opozičního zastupitele dobře vím, proč a díky komu se naše OBEC nerozvijí, proč se neřeší letité resty... a vím i to, že můj 1 hlas v ZO proti 6 mnoho zmoci nemůže. Pracovat ve firmě tak, jak "kompetentně a usilovně" pracuje naš OÚ, tak firma TECHNOLOGY-GARAGE již dávno zkrachovala, respektive ani jsme podnikat nezačali!

Děkuji za podporu a přeji příjemný den a zdraví všem!

Ing. Václav Lhoták

Ing. Václav Lhoták
Váš zastupitel z kandidátky ZA ČISTÝ ÚJEZD

SHOWROOM společnosti TECHNOLOGY-GARAGE v Jablonci n. N.

Kontaktní formulář