Nový web od DF MARKETING

4. 9. 2018

Za moji novou webovou prezentaci vděčím společnosti DF MARKETING, která se postarala i o design a responzivní zpracování (správné zobrazení na všech PC zařízeních včetně mobilních). Web mi umožňuje snadnou a intuitivní administraci, bude mi sloužit pro informování spoluobčanů nejen o mé práci v zastupitelstvu naší obce.

DF je tým profesionálů zaměřujících se na tvorbu webů, online marketing a také obchod. Vyznačuje se svým jedinečným přístupem k zákazníkům, kdy za každým z nich jezdí na pravidelné i celodenní schůzky, čímž se práce posouvá velice rychle a efektivně. O termíny zakázky se nemusí zákazník vůbec starat. 

Jakožto zkušení specialisté navazují na nově spuštěný web obvykle i správou PPC kampaní, sociálních sítí a Facebook Ads, copywritingem, SEO, e-mailingem a přivádí tak svým zákazníkům množství nových návštěv i poptávek po službách. Většinu těchto služeb poskytuje DF tým i mé společnosti TECHNOLOGY - GARAGE.

Aktuálně s DF týmem spolupracuji i na přípravě naší nové firemní web prezentace, e-schopu, neboť stávající již je zastaralý a není responzivní.

Profesionály z DF týmu mohu doporučit, mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.

 

Ing. Václav Lhoták

Ing. Václav Lhoták
Váš zastupitel z kandidátky ZA ČISTÝ ÚJEZD

Kontaktní formulář