Nová trička Semínovy Lhoty v akci

Nová trička Semínovy Lhoty v akci

Účastníme se Srazů Lhot a Lehot. Měli jsme letos významné oslavy 700. let naší obce Újezd pod Troskami, navíc současně i s oslavou 130. let zdejšího SDH. A to jsou právě ty ideální příležitosti, kde můžeme Lhoťáci, důstojně reprezentovat Semínovu Lhotu, jak jinak, než v nových žlutých tričkách nebo nových hasičských stejnokrojích. Na schůzi SDH SL "1" jsem inicioval a následně i spolu navrhnul nová trička Semínovy Lhoty.

S finálním doladěním podoby trička podle současných moderních trendu pomohl profesionální grafik z Turnova, jehož firma nám i trička vyrobila, akorát včas na Sraz Lhot a Lehot ve Lhotce pod Ondřejníkem 2017.

Semínova Lhota není velká, je nás málo obyvatel, ale i tak si myslím, že bychom mohli a měli naši obec na společenských akcích důstojně reprezentovat svou účastí, ve stejnokrojích SDH nebo žlutých tričkách.

Na stránku o Srazech Lhot a Lehot se vešlo pro ilustraci jen 24 fotek, což je málo ze stovek dalších povedených fotografií z roku 2014 až 2018. A tak jsem, zde přidal, další fota z loňského a letošního Srazu Lhot a Lehot, kde "hlavní roli" hrají, právě nová žlutá trička Semínovy Lhoty.